На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • parashax
     бізнес і фінанси

  Скільки золота видобуває Росія?

  Китай збирається цього року видобути понад 300 тонн золота і крім того, багато його імпортує, готуючись до світового фінансового краху і переходу на золоте забезпечення своєї валюти. А що ж Росія?

  Росія теж видобуває досить багато золота, в 2011 році було вироблено 212, 122 тонни
  золота, і за цим показником вона займає п’яте місце в світі, після Китаю, Австралії, ПАР і США. Значна кількість цього золота скуповує ЦБ РФ і направляє на поповнення золотовалютних резервів РФ і станом на початок 2012 року в ЗВР РФ знаходилося 883, 3 тонни золота, що становило 9, 1% від загальної вартості ЗВР. Слід зазначити що кількість золота в ЗВР РФ в кількісному відношенні неухильно зростає, так на початку 2007 року воно становило 402 тонни, тобто за п’ять років приріст склав майже 120%.

  Що ж стосується Китаю то необхідно глянути на дані про офіційних світових запасах золота по країнах і організаціям.

  Легко помітити що хоча в резервах Китаю дещо більше золота ніж у РФ але його частка в ЗВР набагато нижче, тобто ЗВР Китаю майже повністю зосереджено в доларах і євро, яким пророкують крах то по черзі то сукупно. Природно що цей дисбаланс не може не "лякати" Китай і змушувати його прискореними темпами скуповувати за готові звалитися євро і долари вічно дорогоцінний золото. Проблема тільки в тому, що таку скупку потрібно виробляти вкрай обережно, в іншому випадку вона може викликати як зліт цін на саме золото так і знецінення основних валют ЗВР – долара та євро.

  Jeni Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Після декількох років спаду в середині 2000-ч років видобуток золота в Росії стала знову зростати.

  За 2013 в Російській Федерації було видобуто благородного металу 254 тонни і 200 кілограмів. Це і золото первинної видобутку і вторинний, попутний метал. Золота первинної видобутку 214 тонн, з яких 66 тонн – старательськими розсипне золото.

  Золотодобування в Росії збільшилася майже у всіх регіонах. Найбільше збільшення видобутку довелося на Чукотку, багато в чому за рахунок введення нового родовища. Тому Чукотка піднялася в рейтингу російських родовищ з 6 на 3 місце, обійшовши Магаданську і Іркутську області та Якутії.

  Чотири найбільші золотодобувні компанії країни – "Полюс Золото", "Поліметал", "Петропавловськ" і Чукотська ГГК добули разом 109 тонн золото.

  Руда бестія Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Росія видобуває багато золота.

  Як пишуть інформаційні джерела, Росія в 2012 році була на 4 місці серед найбільших країн-золотошукачів світу.

  Там же йдеться про країну, яка займає перше місце з видобутку золота – Китай.

  Підсумкову видобуток золота в Росії можна побачити в таблиці нижче:

  rivergirl Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...