На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • ruslana-k
     суспільство і політика

  В Україні піднімуть ціни на комунальні послуги

  Кабінет міністрів України планує підвищить ціни на комунальні послуги та довести їх до цін європейського рівня, про це заявив Арсеній Яценюк. Тарифи на опалення і газ стрибнуть на 120% !! Ціни підвищуються у чотири етапи: перший рік – на 40% (це по теплу), другий рік – на 40%, наступні два роки – по 20% “. Обіцяють малозабезпеченим видавати субсидії в розмірі до 480 гривень.

  Ціни доводять до європейських, а зарплати залишаються колишніми, мало не африканськими. Чим платити комунальні послуги, якщо в Україні складнощі з роботою і виплатами мізерних зарплат? У мене немає слів….

  З якого числа в Україні піднімуть ціни на комунальні послуги?

  З якого числа в Україні піднімуть ціни на комунальні послуги?

  rusa-chika Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Стабільності в Україні немає, складно точно прогнозувати коли що підніметься, Яценюк зібрався в Брюссель хоче домовитися про реверсних поставках газу, правда Міллер назвав ці реверсу не законними, Яценюк говорив про поступове збільшення ціни за кого послуги. Все це розтягнеться на 4-е роки, поки на 50% зросла ціна на газ, отримають гроші від МВФ тут же піднімуться ціни на електрику (одна з умов).

  nassif69 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Арсеній Яценюк обіцяв поетапне підвищення тарифів за комунальні послуги для жителів України. У середньому ціни піднімуться за його словами на 120%. Для незаможних громадян обіцяні певні субсидії. Глава українського уряду запевнив, що підвищення відбуватиметься поетапно починаючи з 2014 по 2017 роки.

  engrea Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Арсеній Яценюк пообіцяв українському народу підвищення тарифів на комунальні послуги майже на 120 відсотків протягом 2 014 – 2017 року.

  Буде поетапне підвищення до цін світового рівня.

  Цікаво, а коли зарплату укранцам зроблять світову.

  Дочекаємося виборів і нової влади.

  dgasti Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  ТАК, такого, щоб ціни падали в наш час немає, на жаль.

  Арсеній Яценюк говорив про поступове підвищення ціни на комунальні послуги. Гряде поетапне підвищення цін світового рівня, ще б зарплата була гідна для всіх.

  udachnaya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Поки ніхто нічого піднімати не буде. Ми зараз дочекаємося виборів президента, а потім вже можна буде про щось говорити. Те, що зараз говорить Арсеній – це ще вилами по воді писано. Ясно одне, що ціни на всі будуть рости. Це у всьому світі так. Я вже давно не бачила і не чула про те, що падають ціни. Це в наш час нонсенс.

  алевтина Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Начебто вже підняли з першого квітня, крайнього заходу на газ точно!

  Cholito Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...