На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • anushka12
     дозвілля і розваги

  “Вгадай мульт” в Одноклассниках 20 рівень, яку відповідь?

  А от мені за службовим діда зі своїми онуками доводиться переглядати стільки мультиків самих різних і поганих і хороших. Але цей чому те запав у душу він настільки добрий і красивий добрішими ніж людина хоча і машина ось де пора вчиться. Відповідь – " В А Л Л І ".

  Щур-Лариса Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Це мультфільм ВАЛЛІ. Для мене не важко було здогадатися, я мама трьох діток, тому мультфільмів разом з ними переглянула безліч. Мульт про робота, який день за днем ​​прибирає спорожнілу землю від купи сміття, яке кинули люди, що відлетіли в космос.

  Юлька-танцулька Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Судячи з персонажу на передньому плані, якого звуть робот Валлі, можна припустити, що даний скріншот як раз таки з одноіменново піксарівського мультфільму. Називається "Валлі". І по буквах підходить.

  jana.ia2014 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На 20-му рівні гри "Вгадай мульт" в Одноклассниках фрагмент мультика Валлі.

  Взагалі-то, правильно назву мультфільму пишеться так: ВАЛЛ-І (по-англійськи WALL-E).

  Ще один фільм від оскароносного режисера (за мультфільм «У пошуках Немо») Ендрю Стентона.

  radistka_KATE_ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Відповіді до гри "Вгадай мульт". На 20 рівні гри зображений всім відомий робот – найдобріший і з самими сумними очима. Цього милахи звуть ВАЛЛІ. Точно також називається і однойменний мультфільм. Історія, звісно, ​​про пригоди робота і навіть кохання.

  Marisha Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Цей мультвіфільм, якщо не помиляюся називається ВАЛЛІ. Я його дивилася уривками, мені не дуже подобаються подібні мультики. Кількість букв начебто збігається, та й внизу каринки є всі потрібні букви, щоб зібрати назву. Напевно, воно правильне.

  xxxrambler Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На 20 рівні в грі Вгадай-ка. Вгадай мульт на Одноклассниках правильною відповіддю буде назва нового мультфільму – ВАЛЛІ. Мультик, на жаль, не дивилася, але знаю його по рекламі, до того ж відповідь чудово підходить по буквах.

  YaHirrih Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  правильною відповіддю буде назва мультфільму " ВАЛЛІ", Дивилися цей мультик сім’єю, добрий такий, незвичайна техніка – робот, став з душею, він був не як всі його родичі, мені сподобався сюжет, із задоволенням переглянули.

  musi Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На 20-му рівні гри "Вгадай мульт" можна побачити кадр з мультфільму "ВАЛЛІ" – про сумного робота, прибирали сміття. Бачила його краєм ока, тому назва якось відразу згадалося, та й по буквах все збігається.

  floy_libra Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...