На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • NataV
     гороскопи, магія, ворожіння

  Ви стрижетеся в дні, сприятливі для стрижки чи ні, чому?

  Ви стрижетеся в дні, сприятливі для стрижки або коли завгодно?

  Не знаю я майже нічого про сприятливі днями для стрижки, знаю тільки що місяць повинна бути в якомусь положенні і т. Д. Більше нічого не чув, тому стрижуся в ті дні, коли вважатиму потрібним і зручним, і взагалі я не любитель сидіти в перукарні, намагаюся з’являтися такм тільки коли необхідно.

  Anasha_aka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Чесно кажучи, мені це абсолютно по барабану, але оскільки організацією виклику додому перукаря (це старовинна приятелька і друг сім’ї) займається одна з дочок, то доводиться миритися з цим календарем, так як вона його суворо дотримується. Результат, треба сказати, дуже навіть непоганий :-)

  Janissy Dert Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я хоч і не вірю в усі ці сприятливі дні, а стрижуся все ж за місячним календарем, в таємниці сподіваючись, що волосся будуть краще рости, не сіктися, ну і у все добре що там написано. А так як волосся я відрощую, то намагаюся стригтися на зростаючому місяці.

  leoscorp Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Сама-то я стрижуся спонтанно, а ось моя знайома, прихильниця фен-шуй, тільки в "правильні" дні. Виявляється є дні, коли подстріжешься і гроші будуть або здоров’я покращитися, або гості прийдуть чи не прийдуть. Кошмар якийсь!

  Alyonkalis Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ви стрижетеся в дні, сприятливі для стрижки або коли завгодно?

  А хіба існують такі дні? Нічого про це не чув, а стрижуся коли мені зручно, коли волосся багато, а сприятливі дні для цього діла не вираховують.

  Allerbeste Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я стрижуся в будь-які дні, я взагалі не вірю не в сприятливі дні так само як і в сприятливі, тому стрижуся тоді коли вважаю за необхідне, зазвичай два рази на місяць, на початку місяця і в середині, кожні два тижні.

  allatielle Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Так як я не в будь-який час можу відвідати перукарню. через зайнятість, то вже який день попадеться, але взагалі треба стригтися на зростаючу місяць, щоб волосся росли добре і здоровими були.

  alissa1999 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Та ось саме ці дні я витримую строго, якщо я забуду то дружина обов’язково поправить, адже вона мене стриже. Вважаю що волосся, як одяг, треба берегти.

  alisa-mika Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Для мене особисто значення не має ,, Який сьогодні день ,, п’ятницю або понеділок стригся завжди спонтанно! Коли закортить.

  Vanessa Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я стрижуся коли попало і навіть і не знав, що є такі спеціальні дні))) І вобще намагаюся місячним календарем не користуватися. Єдине, що намагаюся по ньому дотримуватися, так це не саджу розсаду в повний місяць і молодик. Мабуть на цьому користування місячним календарем і закінчується.

  alinapusha Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...