На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • drift-racergirl
     дозвілля і розваги

  Відгадай серіал – гра ВКонтакте 29 рівень. Яку відповідь?

  Який серіал загаданий на 29-ом рівні гри "Відгадай серіал" ?

  На двадцять дев’ятій рівні зашифрованому серіал «щоденники вампіра». Крізь відкриті квадрати явно видно персонажі цього серіалу. Головні герої брати Сальваторе – Стефан і Дейман, дівчина двійник Олена Гілберт, її брат Джером Гілберт, і краща подруга Олени – бовтанка Керолайн. Якщо порахувати по буквах («Д» – 1, «Н» – 2, «Е» – 3, «В» – 4, «Н» – 5, «І» – 6, «К» – 7, «І» – 8 = 8 букв; «В» – 1, «А» – 2, «М» – 3, «П» – 4, «Р» – 6 = 6 букв), то вийде восьмій букв в першому слові і шість букв у другому слові, як того і вимагає умова загадки.

  Т @ тьянк @ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Серіал, задуманий на двадцять дев’ятій рівні, є невід’ємною частиною попереднього, двадцять восьмого рівня. В даному випадку загаданий серіал "щоденники вампіра", Що вийшов на екрани в 2009 році і має у своєму активі вже 5 сезонів.

  Якщо чесно, для мене були цікавими лише перших 3 сезону. Далі серіал вже якось не відзначався захоплюючим сюжетом, і я перестала його дивитися. Все стало якось передбачувано, що, як на мене, є ознакою занепаду. Але для багатьох ця історія про вампірів, перевертнів і людях так і залишається цікавою та захоплюючою, аудиторія шанувальників серіалу постійно зростає.

  У 2013 році році вийшов спи-офф серіалу "Первородні" ("Стародавні").

  gsa6161 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Забавно вчинили автори гри загадавши підряд два однопланових серіалу про вампірів. На цей раз, на 29 рівні, загаданий давно і неминуче популярний серіал "ЩОДЕННИКИ ВАМПІРА" того ж американського каналу "The CW" пережив вже 5 сезонів з моменту виходу в 2009 році.

  myppppp Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Відгадай серіал – гра ВКонтакте 29 рівень. Яку відповідь? Який серіал загаданий на 29-му рівні гри "Відгадай серіал" ? Серіал зашифрований на зображенні називається Щоденники вампіра. Занудний. Треба було Олену в першій серії грохнути, тоді всі були б задоволені.

  Суламіф Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У верхній частині даної картинки, відкритої для перегляду на Двадцять дев’ятого рівні гри відгадай серіал, ми бачимо молодих людей, героїв відомого драматичного серіалу під назвою ЩОДЕННИКИ ВАМПІРА. До даного моменту випущено 97 серій.

  Shvetka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У завданні 29-ого етапу цікавої гри "Відгадай серіал" в соціальній мережі ВКонтакте ми бачимо групове фото героїв вампірського кіносеріалу "ЩОДЕННИКИ ВАМПІРА".

  Саме ця назва варто записати в порожні клітини ігрового поля.

  Мандрівник Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...