На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • akulinaaa
     наука і техніка

  Хто винайшов підводний човен?

  Хто винайшов підводний човен?

  Першим ідею про можливість побудови підводного човна висловив ще Леонардо да Вінчі. Але він знищив потім свої креслення, побоюючись можливих наслідків застосування свого винаходу. Потім в 1578 році англійський математик Вільям Боурн зробив опис гренландской підводного човна зі шкір тюленів.

  Але першу реально діючу підводний човен створив в 1620 році за розпорядженням короля Англії Джеймса голландський інженер Корнеліус ван Дреббель. Будував він її в Лондоні і човен ця успішно пройшла випробування в акваторії Темзи.

  Днем бойового хрещення субмарин вважають 17 лютого 1864, коли під час Громадянської війни в США подлодка південців “Ханли” (HLHunly) змогла потопити шлюп сіверян “USS Housatonic”. Правда сама вона теж загинула після вибуху, але це довело, що підводні човни можуть успішно застосовуватися в боях на морі.

  adsafsdas asdfsdfsdf Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Корнеліус Ван Дреббель, інженер з Нідерландів, за наказом англійського короля винайшов підводний човен. Сталося це в далекому 1620. Перша підводний човен була випробувана на глибині річки Темзи в Лондоні.

  LouLou Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...