На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • dreamboy80
     суспільство і політика

  Як Вам нова версія Яценюка щодо знищення Донбасу?

  У тому, що відбувається Яценюк звинуватив особисто президента Росії Володимира Путіна, який, за його словами, має намір знищити Україну як політично, так і економічно, і цілеспрямовано вбиває економіку Донбасу так, щоб її вже не можна було відновити. «Російські танки, російська артилерія стріляє, російська агентура лазить по Донецьку і Луганську, ми втратили через них 15% валового збору врожаю. Персональна «подяку» Путіну – він особисто це зробив зі своїми бандитами », – пояснив Яценюк. Читати повністю.

  Ну, що тут сказати. Давно ми не чули від укр. правителів якихось сенсацій. Правда недавно Порошенко ввижалися “російські танки”, але це в порядку речей, коли у людини “гарячка”. Ось тепер бідний Роджер. Йому теж треба виділитися на цьому тлі. Ось він і придумав про російські танки і про те, як Путін особисто знищив Україну. Забув тільки упомінуть, що Путін готує всім правителям сучасної України Нюрнберзький процес з наслідками, які спіткала фашистких вищих правителів.

  wercww Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Важко зрозуміти людей, які постійно все звалюють з хворої голови на здорову.

  nada nadie Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Що ж тут нового? Знову Путін винен. Реальну новина підкинув український генерал-парламентер з обміну полоненими. Згідно з ним, на Донбасі діють аж три сили: київські війська, ополченці і диверсанти. Причому останні стріляють і в перших, і в других. Ось це я розумію – свіжий струмінь, так сказати.

  reneva Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  А особисто мене Яценюк нічим не здивував. Навіть дивуюся, чому він не заявив цього раніше. Вірніше, він говорив і раніше – про те, що Росія оголосила нам неоголошену війну, і веде її, без явного ведення, і вона агресор без агресії, а це війна нового типу. І все таке.

  Просто зараз Яценюк накрутив накал істерики, але нам не потрібно думати, ніби він істерить. Він тверезо зважує кожне своє слово, він декламує свої промови, цей речитатив репетируется перед дзеркалом, до автоматизму.

  Так от, згадайте майдан. Яценюк робив те ж саме – планомірно роздували загострення пристрастей, підвищував градус звинувачень, абсолютно безпідставних, але це не мало ніякого значення. Типовий прийом всіх сектантів.

  Я взагалі помітив, з Путіним хунта намагається грати в ту ж гру, що і з Януковичем. Нагнітання істерії і підвищення ставок. Точніше, гра з нульовою ставкою. Висуваються все нові вимоги, все нові звинувачення, при цьому будь-які поступки повинні бути односторонніми, і як тільки зроблена одна, тут же вимагають нову. Будь відповідь дія, навіть запрошення до діалогу, трактується як тяжкий злочин або, як мінімум, підла провокація і обман. Такий собі вічний шах. З Януковичем спрацювало.

  nikitina-juli Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дуже цікаво. Ось дивлюся і все більше переконуюся, що дії керівництва України нагадують якусь істерику. Причому, вони розуміють, що брешуть і кінець близький і намагаються як побита собака загнана в кут себе ще й добити.

  Це просто паніка та істерія.

  Den Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Яценюк, що не скаже …. Цікаво він сам вірить у те що говорить або просто виливається. А може просто озвучує за що заплатили за океаном.

  Але особливо мені сподобалося висловлювання щодо перекриття транзиту россійскеого газу в Європу. Прямо свій гравець в чужій команді. Якщо він це здійснить, то доб’ється відразу кількох цілей.

  Налаштує Європу проти України. Збільшить перекачування газу в обхід України (зараз трубу північного потоку повністю завантажувати не дають). І прискорить будівництво “Південного потоку”. А заодно, позбавить Україну одного з останніх каналів отримання грошей.

  Maska Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Наскільки я знаю від знайомих і приятелів з Одеси, Запоріжжя, Чернівців багато хто зараз мріють про те, щоб сьогоднішні влади України скоріше б втекли а Америку, щоб зберегти те, що на Україні залишилося.

  Крім злочинної дурості, яка руйнує країну, нічого вони не зробили.

  Asha Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...