На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Anna Concellon
     теми для дорослих

  Як вибрати пароварку – на скільки ярусів?

  Та оч просто. З моменту винаходу пароварки вней істотно ні чого не змінилося це все той же кип’ятильник і вода. Так що не варто розорятися на моделі по 8-9 т. Р. Особисто нам вистачає 3 ярусів. Вдома є в наявності2 пароварки одна дорога 2 зовсім копійки (в ельдорадо в подарунок впараварілі.) Якість приготування і час однакове смак теж. Єдине не варто брати зовсім вже дешеві моделі т. К. Там пластик низької якості і він надає своєрідний смак їжі.

  Капризуля Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Чим могутніше пароварка, тим корисніше приготовлена ​​в ній їжа, з тієї причини, що через збільшену температури зменшується час приготування їжі і зберігається більше вітамінів!

  Металева пароварка краще утримує тепло і призначена, в основному, для любителів рибних і м’ясних страв.

  Для приготування овочевих страв підійде і пластикова пароварка. Прозорі стінки дозволять контролювати приготування їжі. При вертикальному розташуванні контейнерів смак страв може бути зіпсований попаданням соку виготовленої їжі з верхніх контейнерів в нижні. Тому, краще вибрати пароварку з паралельним розташуванням контейнерів.

  Слід звернути увагу на розмір чаші для збору конденсату. Його глибина повинна бути не менше 2 см. Нагрівальний елемент зручний відкритого типу, так як за ним легше доглядати! Таймер пароварки з механічним типом управління розрахований на 1:00, але він не боїться перепадів напруги і попадання вологи.

  Для складних страв підійде електронна панель, яка має функцію підтримки температури готової страви!

  Severyana Yakutskay Відповів 1 місяць тому   Коментувати

 • Ми користуємося пароваркою Декс на 3 яруси https://www.moyo.ua/parovarka_dex_ds_900_e/242596.html Дуже хороша, готує швидко і смачно. Модель по ціні якраз середнячок) не найдешевша і не супердорога.


  Лариса Ивченко28.02.2017

 • Я приобрела Пароварка STADLER FORM Steamer One SFS.900 Услышала, что это самая лучшая пароварка. В отзывах тоже прочитала, что пароварка хорошая. Готовлю винигреды и катлеты. На винигред режу овощи кубиками на мясорубке. Получается очень хорошо. Покупала на https://www.moyo.ua/search.html?posted=1&s%5Btext%5D=%D0%9F%D0%90%D0%A0%D0%9E%D0%92%D0%90%D0%A0%D0%9A%D0%90&x=0&y=0


  Vita04.04.2017

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...