На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Viktorya Babich
     будівництво та ремонт

  Як видалити в приміщенні запах фарби після ремонту?

  Мабуть, найдієвішим і швидким способом позбутися запаху фарби після ремонту буде добре провітрити приміщення. Але якщо з якихось причин провітрити приміщення можна, то можна скористатися звичайною сіллю, яка є прекрасним природним фільтром. Для цього потрібно розставити в кімнаті кілька відкритих ємностей з сіллю, яка вбере в себе запах фарби.

  Також для усунення запаху фарби можна використовувати сольові розчини (сіль + вода). Для цього просто наберіть в таз воду, розчиніть в ній трохи солі і розчин буде поступово поглинати запах фарби. Правда щопівгодини необхідно робити новий сольовий розчин.

  Ще можна взяти кілька махрових простирадлом або рушників, змочити їх водою і розвісити по кімнаті – вони теж будуть вбирати запах фарби.

  Іноді для усунення запаху фарби після ремонту радять потерти часник чи цибулю і залишити його на деякий час в приміщенні. Однак це досить ризикований метод, оскільки приміщення може придбати не зовсім приємний аромат.

  Якщо є можливість, то можна купити іонізатор повітря, який не тільки прибере запах фарби, а й зволожить повітря до необхідного стану.

  naty9 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Зазвичай доводиться провітрювати приміщення, бажано протягом. Але такий запах досить стійкий, тому можна скористатися ще абсорбентом: деревне вугілля або сіль, добре вбирає запахи мокра тканина, змоченою у розчині води з оцтом.

  ludmila marchenko Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...