На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • allicen
     гороскопи, магія, ворожіння

  Яке ім’я підійде хлопчикові народженому у вересні? Чоловіче ім’я в вересня?

  Чоловіче ім’я у вересні

  Є така думка, що ім’я людини має величезний вплив на все його життя і швидше за все це правда. Тому дуже важливо дати дитині те ім’я, яке буде допомагати йому, відбивати його характер. Підійдіть до вибору імені дуже серйозно, перегляньте православні календарі, гороскопи, уявіть як це ім’я буде далі звучати, як ви будете дитину називати ласкаво, як його будуть називати інші, який характер у людей з таким ім’ям і тд.

  Імена для народжених у вересні

  Юліан, Яків. Олександр, Андріян, Валерій, Андрій, Архип, Опанас, Климент, Аркадій, Аким ,, Фадей, Арсеній, Антон, Веніамін, Віктор, Гліб, Георгій, Григорій, Порфирій, Геннадій, Герман, Давид, Данило, Дмитро, Юхим, Захар , Іван, Ілля, Кондрат, Кирило, Лук’ян, Макар, Михайло, Никанор, Микола, Микита, Пімен, Петро, ​​Максим, Павло, Сава, Леонтій, Семен, Тимофій, Степан, Федір, ФедотФома, Христофор, Харитон,

  Чоловічі імена зодіаку

  Грунтуючись на гороскопи, можна сказати, що хлопчикам, народженим у вересні підходять імена – Еміль, Владислав, Павло, якщо народилася дитина до 22 вересня і під знаком діви. Далі йде знак Терези і хлопчикам можна дати ім’я Сергій, Михайло, Артем, Володимир, В’ячеслав, Олег.

  Яке ім'я підійде хлопчикові народженому у вересні? Чоловіче ім'я в вересня?

  Nikoletta Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Імена потрібно вибирати по Святців: раніше так і робили, вибираючи ім’я святої / святого, найближчій / його до дня народження дитини.

  У Святцях на ВЕРЕСЕНЬ місяць є чоловічі імена практично на всі літери російського алфавіту – немає сенсу всі їх перераховувати. Подивіться ось тут і виберіть самі ім’я, яке найближче за датою народження дитини, а заодно і ознайомившись з життєдіяльністю того чи іншого святого.

  http://beautiful-names.ru/imena-po-svyatcam-v-sentyabre-svyatcy-muzhskie-imena-­sentyabr

  Проза жизни Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ім’я дане при народженні дитині, має великий вплив на все його життя надалі. Тому батькам треба дуже серйозно поставитися до вибору імені для свого новонародженого.

  Хлопчикам народженим вересні дуже добре підійдуть такі імена: Харитон, Христофор, Федір, Степан, Фома, Юліан, Яків, Олександр, Адріан, Валерій, Андрій, Архип, Опанас, Аркадій, Клим, Арсеній, Микита, Петро, ​​Максим, Павло, Сава , Дмитро, Данило, Геннадій, Порфирій, Григорій.

  Найкраще хлопчика навивать тим ім’ям, яке відповідає дню його роджения. Батькам так следут зробити, щоб дитина була щасливою і удачливим протягом всього свого життя.

  Наприклад, якщо хлопчик народився 11 вересня, то його потрібно назвати Іван.

  Леночка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Найбільше у вересні народжується дітей під знаком Діви. Хлопчики діви завжди наполегливі, працелюбні, запальні, цілеспрямовані. Вони воліють у всьому підтримувати порядок. Часті заворушення в будинку можуть призвести навіть до розвитку депресії. Тому такі люди, протягом життя вибудовують навколо себе свої світ комфорту і затишку і вкрай педантично ставляться до порушення його стабільності.

  Вересневі чоловіки будь дуло виконують якісно і прискіпливо, кожна дрібниця має значення. Для них більше підходять звучні, сильні чоловічі імена, які посилять їх доброту.

  Для вересневих хлопчиків підійдуть імена Анатолій, Кирило, Мойсей, Давид, Георгій, Павло, Роман, Степан.

  Яке ім'я підійде хлопчикові народженому у вересні? Чоловіче ім'я в вересня?

  kurnosik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У вересні перша половина місяця, це час народження господарських Дів, які міцно стоять на ногах, володіють практичністю і кмітливістю, а друга половина місяця, це час народження Терезів, володарів веселого безжурного характеру.

  Святі Іван і Павло є покровителями народжених хлопчиків на початку місяця і дитину можна назвати Іван або Павло.

  Тим, хто народився в другій половині вересня протегує Сергій Радонезький, новонародженого можна назвати Сергієм.

  Також можна пригадати імена дуже відомих особистостей нашого часу, наприклад, Олександр Овечкін, хокеїст, який не потребує реклами. Або подивитися ім’я в Святцях.

  Capitoly Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Яке ім'я підійде хлопчикові народженому у вересні? Чоловіче ім'я в вересня?

  Хлопчик народжений у вересні – це завжди непосида і багато шуму,по собі знаю людей, як дівчаток так і хлопчиків народжених у вересні, тому що в основної частини моїх друзів випадають дні народження саме на цей місяць!

  Люди народжені в цей місяць саме чоловічої статі досить егоїстичні по своїй натурі і шалено сильно самолюбні, але саме ці якості допомагають їм у житті займати високі посади і добре проявляти себе в робочій сфері, що тільки можна буде позаздрити всім навколо!

  Імена для хлопчиків цього місяця підійдуть такі, як:

  Антон, Гліб, Денис, Ілля, Олексій, Роман, Дмитро.

  Яке ім'я підійде хлопчикові народженому у вересні? Чоловіче ім'я в вересня?

  Mariwwwka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Самое вересневе ім’я хлопчика, це ім’я Антон. Частенько трапляється так, що у Антона добре розвинена мова, вони майстерно володіють словом. Напевно, найвідоміший красиво викладати свої думки Антон, носив батькові Павлович і мав прізвище Чехов (це як приклад просто). А самому Антону дуже підходить жіноче ім’я Марія.

  Perizat Kanaeva Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вересневі хлопчаки завжди мазуни судьби- виходять сухими з будь-якої ситуації. Вони поголовно домашні, але мріють про подорожі. Так що назвіть актинії, рухливим ім’ям: Инокентий, Костянтин, Роман, Цезар, Соломон, Антон, Андрій, Емануїл.

  Barnaul 22region Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...