На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • lika senator
     наука і техніка

  Який дефіс був названий найдорожчим дефісом в історії?

  Справа була в 1962 році.

  Тоді американська служба НАСА вирішила запустити в космос космічний апарат (якщо хочете, космічний корабель) під назвою «Маринер-1″, який відповідно до ідей вчених повинен був попрямувати до планеті Венера.

  Як відомо, космічні кораблі зазвичай бувають обладнані бортовими комп’ютерами. У кожному бортовому комп’ютері є бортовий код.

  Так от, в коді «Марінера-1″ забули поставити дефіс в одному місці програми.

  У результаті ця помилка призвела до того, що «Маринер-1″ втратив керування і незабаром, на 293-й секунді з моменту запуску впав на Землю. Автопілот не спрацював.

  Трохи пізніше учені з’ясували точну причину помилки. При створенні одного з тисяч рівнянь, які були занесені в перфокарту борткомпьютера, випадково через недогляд не був поставлений дефіс. Через це операція, яка повинні була бути сприйнята як «і», була сприйнята комп’ютером як «або». Були подані невірні команди. В результаті — крах. Добре ще, звичайно, що в апараті не було людей.

  Артур Кларк охрестив пропущений дефіс як «найдорожчий дефіс в історії».

  За оцінками експертів, ціна збитків склала 135000000 доларів США. Ось у скільки обійшовся космічний корабель, при створенні якого пропустили, здавалося б, нічого не значущу рисочку.

  dmigavrilov75 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У 1962 році американці запустили для вивчення Венери Маринер 1, апарат, якому не судилося полетіти до «ранкової зорі». Спочатку відмовила антена, що брала сигнали з Землі, управління перейшло на комп’ютер. Все закінчилося катастрофою. Причиною невдачі була помилка при внесенні програми в компьютер- в рівнянні пропустили рисочку над буквою що повністю змінило команди від комп’ютера. Журналісти назвали цю риску «найдорожчим в історії тире». Помилка коштувала 135000000 доларів.

  kasadkas Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти

Войти с помощью: 


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...