На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • shahzoda
     тварини і рослини

  Якщо по кухні пробіг одне тарган, значить їх багато?

  У мене не було тарганів. Але нещодавно побачила одного! Чула колись, це ці друзі по-одному не ходять. Невже їх багато? Після цього не зустрічала. І вночі заходила на кухню, ну а вдень тим більше? Як він був – проїздом?

  Не обов’язково, що їх багато. Тим більше, ви пишете, що і вночі заходили – не бачили. Міг, дійсно, “проїздом” від сусідів до вас нагрянути. Але! Навіть з одним тарганом треба “бити тривогу”. Це ж такі тварі: від них так просто не позбудешся. Перевіряйте переодически місця, де є вода – ванна, раковина на кухні і т. П. Адже якщо таканани без їжі якийсь час можуть прожити, то без води – ні. З метою профілактики можете на ніч біля раковини або навколо неї посипати борну кислоту. Людині вона шкоди не принесе, а ось помічено що таргани від неї дохнуть.

  info_42 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Про прикмету до грошей пораділа, бо три дні тому теж один пробіг, але мені пощастило, а йому немає. У нас третій поверх, а на першому частенько у сусідів бігали. Потім сусіди виїхали і ось стали жити нові. Може ремонт роблять, але я думаю, що це один від холоду пішов на розвідку в пошуках нового житла. дуже сподіваємося. що не дочекавшись розвідника назад, все тарганів сімейство вирішить свінтіть з нашого будинку. Хоча в місті таргани є, в общагах, де немає ремонту.

  А ось в інших містах є не тільки таргани, але й клопи. Вже відвикли від цієї живності і страшно знову побачити їх близько. Тому радію своєму поганого зору, хоч в чомусь господь мені допоміг, а то я їх боюся жахливо.

  fsvetok Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Швидше за все він не один. Таргани ніколи не будуть жити там, де нічого пожерти. На ніч прибирайте всі можливі джерела води (ну там щоб раковина суха була, води в гуртку не залишалося) і природно всі джерела живлення, крихти, фрукти тощо. Швидше за все товариш цей прибіг або з підвалу по витяжці або від сусідів, якщо ті раптом труїли. Дам пораду, якщо побачите ще хоча б одного таргана або личинку, краще відразу проморіть, для профілактики, можете промазати плінтуса і стики дрібному “машенька” (в моєму випадку допоміг – вони його напиваються і дохнуть) або на зразок чим небудь, засобів повно. Добре тарганів також відлякує лавровий лист, зокрема, хтось прям вінички розвішують допустимо на шляху з витяжки в квартиру.

  alliva Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дуже повеселила та частина питання про проїздом.) Найчастіше якщо з’явився один- то є дуже великий шанс появи його братів і сестер. Так як плодяться вони з великою скоростью- думаю що він вже не один. Особливо люблять вони відкладати свої личинки там, де є джерела води: раковина, ванна, туалет і т. Д. Ну а харчуватися звичайно ж на кухні.

  Краще всього купити олівець від тарганів і змастити ніжки столів, плінтуса кухні їм і ті місця де вони можуть заповзти на вашу меблі. Для вашого здоров’я він не шкідливий (якщо звичайно не намагатися їм повечеряти) але підстрахуватися думаю варто. Олівці ці роблять дуже сильний дію на вусатих і ті зникають миттєво.

  dmitgur Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Швидше за все їх багато, одному або декільком корму буде достатньо і без того, щоб потрапляти на очі. Якщо вибіг, значить десь їх стало багато і корми на всіх вже не вистачає. Якщо біжить звідкись, “переселенець”, все одно десь їх багато, у тих же сусідів, наприклад. Потрібно шукати звідки вони лізуть і перекривати їм шляху прямування, затикати діри, обробляти підлоги і стіни тарганів отрутою. Я вважаю, в цьому питанні краще перепильнувати і, побачивши одного “лазутчика”, обробити всю квартиру, ніж просто вбити одного, махнути рукою, а потім думати звідки вони взялися в такій кількості.

  galaange Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Швидше за все, це був розвідник :) Подивиться, побачить, що у вас на кухні чистенько, зайвої їжі ніде не розкидано, розповість про це своїм родичам, і вони не підуть до вас у гості. А якщо серйозно, у нас теж був одиничний тарган приблизно рік тому, я теж боялася, що натовпом прийдуть скоро. Але не прийшли, хоча у нас чистота не ідеальна. Мабуть, дійсно “гість” був від сусідів.

  БедныйМуж Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Краще навіть якщо у вас одна пробіг протрава їх. Тому що у мене така ж ситуація, тарганів ніколи не було, побачила одного, вбила. А через деякий час помітила ще пару. Мені допоміг шприц від тарганів “Дуст”. Намажте по всій квартирі і оставте, можна навіть під плінтус, в щілини. Тоді точно тарганів не побачите. У мене пройшло вже чотири роки і тьху, тьху тарганів не видно.

  Natalia Shukshuna Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У мене теж не було тарганів (прусаків). Кажуть, вони зникли з появою стільникового зв’язку. Як же без них було добре. А останнім часом почали пробігати. Приблизно один на тиждень, але це вже дуже багато. Невже знову з’явиться ця гидота? Треба починати з ними боротися, поки не пізно.

  А “Ваш”, може, від сусідів забіг випадково))

  gotova-udivlyatsya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Ми потруїли тарганів роки три тому і ось недавно знову побачили одного. Де один там і кілька вони поодинці не з’являються.

  stall44 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Кажуть, що таргани в будинку до грошей, будемо раді, якщо ця прикмета збудеться у Вашому домі в наступаючому Новому році, та може і рубль зміцниться на валютній біржі!

  Але Ви маєте рацію, значить в будинку хтось їх шугонув і вони побігли обживатися на нові місця.

  Останні роки нам вдалося позбутися від навал, але мабуть до Вас занесли “іноземця” які-небудь нові мешканці.

  Профілактика потрібна. Зазвичай вони з повітроводів лізуть, особливо по ночах.

  Терміново в магазин господарський, тільки зараз мало таких засобів продають, мабуть не популярні. Вважають, що викорінили проблему.

  Fussy Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...