На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.




 • lenagorodina
     дозвілля і розваги

  Загадка: Що буде з вороною, коли їй виповниться 7 років?

  восьмий піде, стара загадка на засипку)

  Lika Merk Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Коли вороні виповниться сім років, то нічого не відбудеться, напевно, я думаю, буде жити далі, якщо у неї все гаразд зі здоров’ям, то буде чекати наступного восьмого року. Термін життя птахів дуже розрізняється в неволі і волі. Ворони живуть всього років десять, від сили двадцять. Так що восьмий рік життя ворони – це вже зрілий вік, може навіть і старезний. На відміну від ворон, які за народними міфам і повір’ями, кажуть, що живуть до трьохсот років. Про це можна почитати тут
  . Це абсолютно різні види птахів. Так що пряма відповідь на цю загадку, що з вороною нічого особливого не може статися в цьому віці семи років. Вона буде доживати свій вік.

  Зоряна Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Цікава загадка на перевірку кмітливості. Коли починаєш думати, то на думку спадає що завгодно. А правильну відповідь, як завжди це буває, досить простий. Коли вороні виповниться сім років, то почнеться восьмий рік її життя. Таку загадку можна поширити не тільки на ворону, а практично на будь-якого представника фауни.

  legrandus Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Правильна відповідь на загадку "Загадка: Що буде з вороною, коли їй виповниться 7 років" знає майже будь-який школяр. Коли вороні виповниться сім років, то тоді почнеться восьмий рік її життя. Іншими словами-піде восьмий рік. Все дуже просто, хоча й іноді ця простота заважає людям відгадати цю загадку.

  Ro-Masha Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Відповідь на цю цікаву загадку, розраховану на кмітливість і уважність, буде дуже простий. На жаль, я не буду оригінальним, якщо скажу, що коли вороні виповниться сім років, то піде восьмий рік і нічого особливого не станеться і ворона, буде жити далі своїм воронячою життям.

  la-madona Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Правильною відповіддю на загадку: "Що буде з вороною, коли їй виповниться 7 років?" буде відповідь, що їй піде 8-й рік. Загадка, що називається на кмітливість. А взагалі ворони живуть 10-15 років, хоча може і довше прожити в хороших умовах.

  yukaya tokeshiro Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Загадки типу цієї називаються загадки – жарти. Звичайно ж, правильною відповіддю буде те, що коли вороні виповниться 7 років, то їй піде восьмий рік і вона просто буде жити далі. Відповідь на цю загадку – жарт дуже простий.

  lada lada Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Думаю, що на цю досить стареньку загадку буде така відповідь – вороні, після виконання семи років піде восьмий рік. Така загадка добре підходить для хлопців шкільного віку, добре перевіряє їх на кмітливість.

  лідушка26 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Це досить стара загадка на кмітливість. Коли вороні виповниться 7 років, то природно їй, піде восьмий. Те ж відбувається не тільки з вороною, але і з будь-якими іншими представниками тваринного світу.

  royalpost Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  до 7 років це не совершенолетняя дівчина ворона. А в 8 років повноцінного женщінв.

  cindi29-172 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Відповідь на загадку – після дня народження 7 років :), почнеться восьмий рік. Тобто, ворона буде жити далі, нічого особливого з нею не трапиться, якщо вона себе буде вести обережно :).

  За статистикою ворони живуть 10-15 років, у птахів є така закономірність, що чим більше птах, тим більше вона і живе. І ще є статистика, що якщо птахи живуть вдома у людини, є ж і приручені ворони, то вони живуть довше, ніж в природних умовах, мабуть, тому, що їм не доводиться самим добувати собі їжу, фактори ризику зменшуються.

  interestinginworld Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Загадка: Що буде з вороною, коли їй виповниться 7 років? І знову пригадується дитинство. Загадка на кмітливість. Насправді ворона тут зовсім ні при чому, поясню, як ворону, так і іншим особинам, людям і всім іншим піде восьмий рік. Ось і вся відгадка.

  Kivitta T Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Як тільки вороні виповниться сім років, вона буде жити далі. В умовах міста або дикої природи тривалість життя цих найрозумніших птахів складає десять-п’ятнадцять років, а в неволі їх вік цілком може досягати і двадцяти років.

  Katy Dana Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...