На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Lerushca
     дозвілля і розваги

  Заробіток на грі World of warcraft

  Багато людей непогано заробляють в WOW, але в основному це не цілком легальне джерело доходу. Найвищу прибуток приносить продаж ігрового золота. Гравець купує кілька комп’ютерів і акаунтів гри. Спеціальні програмки-боти, самостійно цілодобово добувають ігрові ресурси: руду і трави. Все це виставляється на аукціоні за золото, яке потім продається гравцям за реальні гроші. Часто ботовод використовують чужі зламані облікові, для зниження своїх витрат.

  Але тут є звичайно свої ризики: компанія блізард періодично виловлює всіх ботів і банить акаунти. Це великий удар по фінансах шахраїв? Зовсім ні. Вони до цього готуються заздалегідь, зберігаючи величезні резервні запаси ресурсів на "чистому" обліковому записі. Після зникнення ботів аукціонні ціни на руду і траву різко злітають в кілька разів, так як створюється дефіцит, який не можуть задовольнити реальні гравці-збирачі. Ботовод отримує величезний прибуток, яка покриває його попередні витрати.

  В інтернеті писали, що в одній китайській в’язниці ув’язнених змушують фармить ресурси в грі, що б таким чином отримати прибуток.

  Ще одним видом заробітку є продаж прокачаних ігрових персонажів. В середньому ціна становить 8-9 тис. Руб. Але тут дуже багато залежить від речей, досягнень і Маунт. Був час, коли в Америці одного дуже хорошого рогу купили за 10 000 $, але через пару днів аккаунт з ним забанили, так як продаж ігрових персонажів заборонена.

  А також можна трохи підробити прокачивая на замовлення персонажів до 90-го рівня. Кажуть, що багато студентів цим підробляють на дозвіллі.

  ybkkf Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...