На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • buzzzja
     дозвілля і розваги

  “знайди кота” 1419 рівень в Одноклассниках. Відповідь. Де кіт?

  На фотографії, запропонованої на 1419-му рівні гри "знайди кота", Розшукати потрібно біленького котика, який маскується на тлі снігу, дивитися потрібно на ділянку біля нижньої межі знімка, недалеко від лівого кута.

  rudskayam Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Складний рівень, довелося повозитися. Кот – білосніжний і заховали його там, де виявити тварину такого забарвлення найскладніше, – на снігу.

  Щоб знайти кота на 1419 рівні гри, уважно оглядаємо смужку снігу, на яку падає тінь від дерев, що не потрапили в кадр. Дивимося на першому затінену "доріжку" (смугу) від нижньої кромки фотографії. Сантиметрах за п’ять від нижнього лівого кута сидить кіт (він значних розмірів, постаравшись, його можна добре розглянути).

  Ніка Лазарєва Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Від лівого нижнього кута кіт зовсім небагато правіше, також можна відстежити його поглядом дивлячись від середини низу лівіше, там лежить на снігу маленьке кошеня білосніжного кольору. Видає його занадто чистий вид вовни, що виділяється на тлі більш брудного снігу. А ззаду ми бачимо цікаву будову, здається, що це колоди складені, але це будиночок такий.

  Doll Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  НА фотографії дуже цікава будівля, воно зроблено так що схоже що це складені колоди, але вікна видають цю будівлю. Кота слід шукати в лівій частині фотографії, нижче центру, він сидить практично біля краю фотографії на землі і дивиться в наш бік.

  neoninv Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На цьому рівні популярної гри знайти котика не так легко, він дуже добре сховався. Варто звернути увагу в лівий нижній кут фотографії та трохи напружити свій зір: котик причаївся там, на снігу. Його погано видно, так як він білого кольору.

  Lena Ivchenko Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Невже колоди закінчилися і пішли будиночки? Тому що тільки здається, що це колоди, насправді це так класно будиночок придумали побудувати. А котик зовсім не там, він мерзне на снігу, в лівій нижній частині, в синьому квадраті.

  Ledi-Solla Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Білий-біле кошеня ледь видніється на білому снігу в лівій частині картинки, якщо провести від нього лінію вгору, то ми упрёмся приблизно в лівий край дерев’яної будівлі, що ми бачимо на картинці, ось так приблизно треба його шукати.

  julia8881 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Кіт сидить в нижній і майже лівій стороні фотографії, обведений в синій квадратик. Кот білого кольору. тому його так важко відразу побачити, але тим не менш якщо збільшити фото він там сидить і чекає нас, коли ми його знайдемо.

  Miranda85 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Знову нас намагаються дровами заплутати, але ми змогли не заплутатися, у всякому разі мені це точно вдалося. Шукаємо котяру на снігу. сніг білий і кіт білий. дивіться правіше лівого нижнього кута, котяра там, його відмінно видно.

  Fialka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Так як серія фотографія з колодами і дровами я почала шукати котика серед дров, але ні. Виявляється він білого кольору і сидить на снігу перед купою дров, внизу з лівого боку фото. Котик добре вміє ховатися.

  passion Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На представленому 1 419 рівні гри "знайди кота" в однокласниках котика можна виявити в лівій нижній частині картинки. Саме там на снігу і сховався котик, який за своїм окрасу зливається з фоном картинки.

  pudic2 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  знайти кота майже нереально-он лежить на білому снігу і як зазвичай він білого кольору.

  Шукати треба уважно, в лівій частині фотографії.

  котик маленький, але у нього темні оченята, за якими його і можна розпізнати.

  КрилоСамолета Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...