На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • VeraV
     дозвілля і розваги

  “Знайди Кота” +2545 рівень (гра в Одноклассниках). Яку відповідь? Де кіт?

  Гра "знайди кота" +2545 Рівень – де знайти відповідь в Одноклассниках? У якому місці кіт? Який правильний відповідь? Покажіть на фотографії (картинці) де знаходиться кіт? Опишіть місце де він.

  2 545-й рівень гри "знайди кота" запропонував ще одне сумне видовище, на цей раз і третю машину злегка зачепило. Кот знову причаївся у колеса "винуватця торжества".

  Дивимося на перше колесо праворуч іномарки сірого кольору, яка стоїть поперек дороги.

  Зліва від колеса бачимо темну пляму, по контурах схоже на кота, це він і є:

  annekie Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На дві тисячі п’ятсот сорок п’ятому рівні бачу картинку, відбиту у дворі одного з північних міст, можливо Сургут, судячи з номерів машин (86 регіон – Ханти-Мансійський АО), рідні краї. Знову тут якийсь казус трапився у власників авто, точніше у їх машин, навіть важко уявити, що сталося, ось і коту напевно настільки цікаво, що він вирішив розглянути цю ситуацію зблизилися, а заодно і сховатися від нас. Зліва переднього колеса, задратого джипа він сидить.

  spasibonam Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На 2545-му рівні виявляється знову такий знайомий багатьом пейзаж – багатоповерхівки і двір, де стоять автомашини. Цей двір майже без асфальту, одна машина посередині композиції знаходиться в піднесеному стані, кіт саме під цією машиною сховався, але під переднім колесом, вірніше за цим колесом.

  Львица_ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Гра “Знайди кота” +2545 рівень Однокласники.

  У нас попався ризиковий кіт, він дуже ризикує, можливо він захотів гострих відчуттів, або йому дуже цікаво подивитися аварію на максимально наближеному відстані. Кіт сидить під передньому колесом машини, яка по центру фото.

  * Lenka * Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На +2545 Рівні гри в Одноклассниках "знайди кота" котика будемо шукати знову серед машин. На цей раз він заліз під Джип. Під бампером, ліворуч від повернутого колеса можна помітити сірий силует кота. Кот забрався туди і думав, що його не знайдуть. Та не тут то було-знайшли))).

  S @ n @ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На даній картинці фотографії знову ми бачимо стоянку машин перед типовими панельними будинками.

  Не розумію, навіщо так треба залишати машину, полупріподнятая, підлозі розібраному вигляді, гаража чи що немає.

  А наш котик якраз і знаходиться у передніх коліс цієї підведеною машини.

  nataliy datunashvili Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Перед нами +2545 рівень гри "знайди кота". Знову дивимося на машини, тільки тепер вони стоять перед багатоповерховим будинком. Срібляста машина якось не вписалася в простір між двох машин і дуже дивно там встала. Кот знаходиться за переднім колесом цієї машини.

  Solaris Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Намагаючись відшукати загубився улюбленця на фотографії, що супроводжує завдання на 2545-му рівні гри "знайди кота" (в Одноклассниках), роздивляємося середній автомобіль, вірніше, темний ділянку зліва від його переднього колеса – там і ховається кіт.

  Rous Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Мабуть вирішили провчити дівчину, не можна ставити машину поперек коли все вздовж ставлять, ну то ладно шукаємо кота. Подивіться під переднє ліве колесо машини яку притиснули, колесо повернуто в нашу сторону, кота тому добре видно.

  Roma Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Якось не дуже мені подобатися хід думок розробників гри. Так поставити машини можна тільки на картинці, та ще й кота туди підсунули. До лівого переднього колеса, під саме колесо, так і роз’їхалися можна бідолаху.

  NATA NATA Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Кот знаходиться біля переднього лівого колеса автомобіля "Субару", ніби як "Субару", Що розкарячився немислимим чином на картинці. Ось це і буде відповіддю на 2 545 рівень гри "знайди кота", Що в Одноклассниках.

  montevideo Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...