На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • dhoine
     дозвілля і розваги

  “Знайди Кота” +2547 рівень (гра в Одноклассниках). Яку відповідь? Де кіт?

  Гра “Знайди кота” 2547 рівень – де знайти відповідь в Одноклассниках? У якому місці кіт? Який правильний відповідь? Покажіть на фотографії (картинці) де знаходиться кіт? Опишіть місце де він.

  Гра “Знайди кота” 2547 рівень Однокласники.

  З першого погляду, на цьому зображенні знайти кота практично неможливо, адже все так далеко перебувати, що дрібного кота потрібно шукати зі збільшувальним склом. Але насправді все не так. Кіт сидить нижче і лівіше від центру зображення, на капоті машини.

  kompasonok Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Схоже, стоянку зробили на колишньому стадіоні – таке враження від знімка на 2547-му рівні гри “Знайди кота” (в Одноклассниках).

  Кот чорного забарвлення знаходиться між багажником третьої машини знизу (у першому ряду ліворуч) і номерним знаком машини, четвертого в другому ряду (ряд – другий ліворуч, вважаємо всі машини, які увійшли в кадр, навіть частково):

  tonta Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Прекрасна картинка фотографія, літня ніч, в стороні від траси цивілізована, обладнана стоянка для машин. Ось на ній те і мешкає наш котик. Швидше за все, що тут десь поруч і кафе.

  Якщо подивимося на нижній край фотографії трохи ліворуч, можемо побачити біля чорного лексуса нашого котика.

  Дарья Кл Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Перед нами 2547 рівень гри “знайди кота”. Це напевно стоянка автомобілів. І як при такій кількості машин шукати маленького котика? Доведеться витратити на пошуки більше часу ніж зазвичай. Але зате кіт був знайдений. Він знаходиться в нижній частині фотографії, між двома рядами машин з лівого боку.

  Silence Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Не можна сказати, що на фотографії, що пропонуються в завданні на 2 547-му рівні гри “Знайди кота” (в Одноклассниках), відшукати котика дуже легко – необхідно дивитися на автомобілі, що розташувалися біля нижньої лінії картинки – він сидить праворуч від машини, третьої (від нас) у першому (ліворуч) ряду.

  kukukina2010 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На +2547 Рівні гри в Одноклассниках “Знайди кота” на зображенні ми бачимо автостоянку в нічний час. Котика було дуже важко відшукати. Знайшла я його в нижній частині зображення, трохи лівіше середини. Він сховався між машинами. Червоної стрілочкою я вказала його місцерозташування.

  Kseniya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Нічне місто постає у всій красі на дві тисячі п’ятсот сорок сьомому рівні, ну не у всій красі, а частково, коротше автостоянку ми бачимо, освітлену вуличними ліхтарями. Серйозно, тут неможливо знайти кота без підказки, так що дивіться фото.

  pitstsa Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Взагалі навіть не уявляю як тут самостійно можна кота знайти, нашедшему (на місці авторів гри) я би давав чого небудь офигительное (типу бонусу), лівіше центру і в самому низу дивіться між срібним і темним авто.

  oleckaa Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На 2547-му рівні гри дуже багато машин знаходиться, як і повинно бути на стоянці, кіт причаївся в першому ряду зліва за сірою машиною, він сидить на її капоті, за ним знаходиться чорна машина, наступна у цьому ряду.

  PRIST Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Прямо перед Лексусом Еріксен знаходиться кіт.

  Автомобільна тематика нахлинула на автора гри. Ну, в принципі, так простіше відповідати. Я ось буквально кількома словами відповів. І не посперечаєшся ж. Хіба не у Лексуса?

  Evanscense Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Перша думка при погляді на картинці – невже тут можна знайти кота, якщо тільки розміром із слона. Однак шукаємо. З лівого боку картинки внизу машини. Кіт сидить на капоті другого автомобіля з лівого краю.

  asdfasdf asdfasdf Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...