На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Queen of the rain
     дозвілля і розваги

  “Знайди примари” 12 рівень в Одноклассниках. Яку відповідь? Де привид?

  Гра “Знайди примари” 12 рівень – відповідь в Однокласниках? Де знаходиться привид? У якому місці привид? Який правильний відповідь? Опишіть місце де знаходиться привид. Покажіть на фотографії (картинці) де знаходиться привид.

  На фото бачимо "новодел", Звідки тут примари, незрозуміло. Але це не завадило розробникам гри помістити таку картинку в завдання.

  Привид чоловіки в капелюсі і плащі бачимо внизу, він виходить з відкритих дверей, рукою в білій рукавичці тримається за ручку. Дивно, але коли з’явилася картинка з правильною відповіддю, цей (досить молодий ще) чоловік загадковим чином "трансформувався" в старого (дивіться фото нижче):

  nastia1979 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Шукаємо примари в соціальній мережі "Однокласники", Дванадцятий рівень.

  Привид у військовій формі виходить з дверей нижнього видимого на знімку поверху.

  Координати для виявлення примари: 7% висоти кадру від його нижнього краю і 40% ширини від лівого краю.

  lady_ Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Цього разу у грі “Знайди примари” 12 рівень в Одноклассниках., привид знайти дуже легко. Так як він видно досить добре. Його варто шукати в низу картинки. Між двома вікнами знаходиться двері. От саме в цих дверей і знаходиться привид.

  katpol85 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Які то вже дуже легкі рівні в цій щодо нової грі в однокласниках. Звернемо увагу на нижню частину знімка, точніше, на відкриті двері. З неї виходить контур чоловіки в какой то довгою капелюсі. Це і є наш зниклий привид.

  Melamory Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Перед нами показано дуже ветхий будинок, який вже знаходиться на межі руйнування. Примари тут необхідно шукати в самому низу, він виходить з білої дерев’яних дверей. Це привид чоловіки в капелюсі, який чомусь посміхається.

  lady.kiryukhina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Складне завдання представлено на даному рівні гри "знайди примари". Але ми все одно спробуємо знайти цього самого примари. Зверніть увагу на нижню частину малюнка. Майже в центрі в дверях стоїть примарний чоловік.

  AZIZKA Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У нижньої лінії картинки знаходиться привид в завданні на 12-му рівні гри "Знайди примари" (в Одноклассниках) – обриси чоловіки, що виходить з дому, видно зліва від вхідних дверей будівлі, яка знаходиться посередині.

  Марина * Балерина Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Гра “Знайди примари” 12 рівень – відповідь в Однокласниках? Де знаходиться привид? на цьому рівні я відразу ж знайшла примари. Він виходить з дверей в низу фотографії. Ми бачимо силует чоловіка тримається рукою за двері.

  Svetulja Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Гра в Одноклассниках "Знайди примари" 12 рівень. На даному рівні привид знаходиться внизу картинки, біля самого краю. Видно, як з відкритих дверей виходить літній чоловік у капелюсі, жив він явно не в нашому столітті.

  Audrey Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Тут привид теж відразу знаходиться. Внизу фотографії з дверей виходить якийсь пан в циліндрі і накидці, явно не сучасною. Його контури ледь позначені, виходить, що саме він є примарою.

  Natysia Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...