На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Хейла
     дозвілля і розваги

  “Знайди примари” 332 рівень в Одноклассниках. Яку відповідь? Де привид?

  Гра "Знайди примари" 332 рівень – відповідь в Однокласниках? Де знаходиться привид? У якому місці привид? Який правильний відповідь? Опишіть місце де знаходиться привид. Покажіть на фотографії (картинці) де знаходиться привид.

  Перед нами 332 рівень гри "знайди примари". На фото маленький і низенький будиночок з вікном, на яке поставлена ​​решітка. Якщо дуже уважно подивитися на цегляну стіну, яка так і залишилася недобудованою, то праворуч від дерева можна побачити фігуру людини, це і є привид.

  olesyas27 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Завдання на 332-му рівні гри "Знайди примари" спочатку здалося складним. Але, уважно оглянувши площа в лівій частині знімка, над парканом, поруч з будинком (ліворуч) вдалося помітити силует чоловіка в головному уборі, схожому на високу капелюх з короткими полями.

  Привид, спершись ліктями на паркан, спостерігає за подіями на вулиці (враховуючи пору року і занедбаний вигляд території, навряд чи він побачить щось цікаве):

  lykova.ekaterina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На картинці 332 рівня гри "Знайди примари" в Одноклассниках бачимо стару будівлю, привид знаходиться на лівій стороні картинки, стоїть біля недобудованої стіни, праворуч від нього стіна, а за ним росте дерево.

  Halima Rouzz Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На 332 рівні гри "Знайди примари" в Одноклассниках перед нами цегляна стіна. Примари я відшукала в лівій частині картинки. Він знаходиться зліва від будинку. За цегляною огорожею видно чоловічу фігуру в ковпака. Я його обвела червоним кольором.

  Lame Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  “Знайди примари” 332 рівень в Одноклассниках. Яку відповідь? Де привид? На цьому рівні ми бачимо цегляну будову невеликого розміру і десь тут привид сидить. Шукати його потрібно над парканом і з лівого боку кута будиночка.

  Nastena Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...