На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • M@XiM@
     гороскопи, магія, ворожіння

  Чи допоможе біла магія в боротьбі з алкогольною залежністю?

  Хто небудь пробував які небудь змови від алкоголю? Адже так звані бабусі шептухи дуже добре справлялися з цією проблемою.

  Для початку, не існує білої і чорної магії. Біла це те що направлено на допомогу, чорне те що на шкоду. Алкоголізм та паління це в першу чергу психологічна залежність. І як провела людина лікує сам себе. Якщо він вірить в бабусь приходить до них вони йому що то шепочуть і обов’язково потім скажуть що потім бутіт погано якщо закуриш або вип’єш. Тобто ставлять затримує фактор, це рівносильно що вшивають “торпеду”

  Другий варіант, навіювання за допомогою гіпнозу, більш ефективний але не всі йому піддаються. І третій підмішування в йду різних добавок і крапель, може призвести до смерті. Так як, кого “лечят” йому про це не повідомляють. Випробував на собі коли від кухля пива тиск скакало взути здоровий трохи мізки вибухнули, а толку 0. Нетравіте своїх близьких, бабусин приспівками.

  Крик мечты Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Та нісенітниця це все повна. Допомогти може тільки психолог, і то якщо тільки алкоголік сам до нього піде і буде готовий лікуватися, або буває, що алкоголіки самі кидають пити, якщо в їхньому житті відбуваються якісь серйозні пригоди або потрясіння.

  А змови це все нісенітниця. Покрайней мірі я незнаю про якісь чудодійні зцілення.

  Talanga Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дайте йому краще курячого супу) буде також марно, тільки там буде курка)

  ALL ALL Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...