На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Pitilova
     авто і мото

  Як підготувати автомобіль до поїздки на тривалий відстань?

  Дуже часто у автоаматорів трапляються досить тривалі, подорожі, відрядні поїздки, з використанням особистого автотранспорту. Природно, подібні поїздки, в вигідніше для авто, ніж щодня виїжджати з гаража. Від’їзд на далекі відстані від будинку може зіпсувати настрій, коли виникне непередбачена поломка вашого автомобіля. Передчасні перевірки в цілях профілактики запобіжать безліч непередбачених проблем.

  Що треба зробити для підготовки автомобіля до далекій дорозі?

  Потрібно слідувати певним графіком, для того щоб вдальнейшем ви змогли уникнути різних, постійно виникаючих несправностей, які можуть трапитися в дорозі.

  Раджу часто перевіряти охолоджуючу рідину. У разі якщо охолоджуючу рідину треба замінити, то зробити це необхідно заздалегідь.

  Завжди слід перевіряти тиск в шинах. Для цього переконайтеся, що покришки вашого автомобіля накачані до рекомендованого заводом виробника авто тиску. Низький тиск сприяє накопиченню тепла, яке в свою чергу призводить до їх вибуху при русі. Так само варто перевірити глибину протектора покришок, і замінити їх у разі якщо він не відповідає нормі.

  Переконайтеся, що запаска накачени, що балонний ключ, домкрат, присутні в багажнику. Якщо на колесах встановлені секретні болти або гайки, то переконаєтеся, що є спеціальний ключ (секретка) для гайки.

  За тиждень до поїздки, зробіть плановий ремонт. Беріть із собою тільки необхідні речі. Чим більше вантажу буде перевозити авто на великі відстані, тим більше буде витрата палива.

  Також слід перевірити повітряний фільтр. Якщо він забитий пилом, то знижується паливна економія. Фільтри недорогі, тому їх можна легко замінити. Якщо повітряний фільтр знаходився в авто, проїхав більше тисячі кілометрів, то необхідно очистити або поміняти його.

  За день до поїздки треба вимити машину і зробити в ній прибирання, використовуючи пилосос. Чисті автомобілі працюють набагато краще. Крім усього, нікому небажанням їхати в брудному авто. Не забудьте заповнити паливний бак, бо в дорозі

  flowerdreams Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...