На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • katushkanikolka
     будівництво та ремонт

  Як полагодити ручку від дверей (фото), так щоб трималася?

  відірвалася ручка від туалету, власне злетіла з різьблень всіх шурупів, і залишила дірки в дерев’яних дверей, як прикріпити так щоб трималося, проблема в тому, що вона може стояти тільки в одному положенні через квадраттекст при наведенііного перерізу стрижня

  У даних типах ручок передбачено стяжні кріплення, яке мабуть не поставили. Потрібно знайти його, або купити в будівельному магазині і встановити. Ручки стягнуться між собою і нікуди не подінуться. А в залишилися отвори вбити дерев’яні чёпікі, обмазавши їх клеєм ПВА і вкрутити ті ж саморізи додаткового кріплення. Не намагайтеся вкрутити саморізи подленно, можете пошкодити замок !!! Удачі)))

  verabaksa Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Набагато простіше було б купити нову ручку, та таку, щоб отвори під кріплення не збігалися, перетин квадрата у всіх ручок однакове. Але якщо принципово, то товщина дверей близько 40 мм, можна підібрати шурупи достовірніше і по товщі. Є ще варіант, промазати квадрат всередині самої ручки і усередині дверей рідкими цвяхами і дати висохнути, буде додатково утримувати. Можна також рассверлить наявні отвори під шурупи до 8 мм в діаметрі, забити туди дерев’яні Чопик на клей і тоді шурупи будуть тримати як нові.

  Якщо всередині є пустка, тобто таке кріплення – метелик –

  mi-la Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Якщо це не вхідні двері в будинок, то зніміть замок і поставте на його місце таку ось ручку ну або подібність:

  А якщо двері вхідні і самі ви не особливо мулових в таких справах, попросіть друга, яка в цьому розбирається, хоча б проконсультувати вас або допомогти зробити. А можете викликати фахівця додому, якщо грошей не шкода, думаю за таку роботу візьмуть не багато :-)

  varvaryss Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Такі поломки ремонтуються наступним чином купуєте столярний клей (він кульками коричневими в упаковці продається, раніше називався казеїновим), розводьте змішуєте з тирсою, розчистивши отвори добре і глибоко зашпаклёвиваете їх, потім після повного висихання це дві доби, зачищаєте красиво двері, можна підфарбувати лаком і прикручуєте ручку на місце.

  aliska-iriska Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я б купила пластелин, який холодним зварюванням називається, скачала б з нього ковбаски, впихнули б їх в отвори, засунула б ті ж шурупи, які вискочили і добу не торкалася б до цій ручці, щоб дати затвердіти цього пластеліну. Але я жінка, а у нас жінок все не по – російськи, на зав’язочках :) Зате тримається і нікого кликати і просити не потрібно.

  Tatiana zakurina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Не дуже зрозуміло, що за матеріал двері, МДФ або все-таки масив. Але в будь-якому випадку можна спробувати взяти клей ПВА намішати з дрібними тирсою або деревної пилом і закрити отвори. Поки клей не застиг прикручуєте (у Вас це по суті просто вставите) шурупи, але не до кінця, як клей застигне (через кілька годин) докрутили до кінця.

  Dreamy Girl Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У зроблені отвір вбийте заглушки, але перед тим як вбити занурте їх у клей ПВА, після виріжте з фанери за розміром коло і приклейте його на це місце, там куди будите угвинчувати самарези попередньо просвердлите тонким свердлом і закручуйте.

  ** Dangerous ** Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  З фанери можна вирізати кільце за розміром накладки замка, приклеїти на місце кріплення замку і закрити таким чином отвори від шурупів. У цій накладці з фанери вже і просвердлити нові дірки і закріпити замок.

  marinak.od2013 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Здравствуйте! У мене відбувалося подібне і я просто стягнув ручки між собою меблевими стяжками.

  tomskih-d Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Здраствуйте. Тривають щоб полагодити, потрібно зняти РУЧКУ із зворотного боку І ПІДІБРАТИ НОВІ ШУРУПИЮ.

  Lisik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Тут треба технічно підійти і все зробити. Судячи з фотографії ручку міняти не треба. Треба замінити двері. І не самому. А викликати фахівця (з інструментом). Нехай робить. Ви ж займіться в цей час чим небудь іншим.

  len aro Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...