На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Margi
     гороскопи, магія, ворожіння

  Як визначити наврочили чи вас, навели порчу?

  Як визначити наврочили чи вас, навели порчу?

  Щоб визначити є на вас порча, пристріт краще б звернутися до фахівця, перевіреного, дізнатися через знайомих про таку людину. Якщо боїтеся звертатися до екстрасенса, то варто самому спробувати розібратися, що відбувається з вами. Головні ознаки псування – це людина раптово почав хворіти, почалися розлади в сімейному житті, неприємності на роботі, занепад сил, тяжкість, неспокій на душі, роздратування, страх, сум, туга, головні болі. Якщо звернутися до лікаря, то може виявитися, що аналізи всі будуть в порядку, але людина себе почуває розбитим, хворим, спустошеним, лікарі тут не допоможуть.

  Найпростіший спосіб визначити є пристріт або псування в родині за допомогою цілющих рослин, наприклад із звіробоєм, його вважають травою, яка оберігає людей від нещастя. У сезон зірвати гілочки звіробою, принести в свій будинок, квартиру і по гілочці розвісити в кожній кімнаті. У чиїй кімнаті гілочка перший зів’яне, на тій людині є порча, а якщо звіробій у всіх кімнатах довго зберігається, значить в сім’ї все гаразд, псування немає.

  Ще можна визначити за допомогою яйця:

  Secret Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Псування, пристріт не пристає до людей, хто її не притягує (не вірить). Зараз будь-якому скажи що на тобі псування і людина повірить. І буде в такій депресії, буде сам себе вбивати потихеньку. Не бажайте іншим що не бажаєте своїй родині. Все сказане повертається бумерангом. Я прошу вибачення у всіх кого раніше образила і побажала погане. Зараз на образу на мою адресу, я бажаю людині здоров’я.

  Oxik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Можна подивитися по руці. на долоні. подивіться, не відходять чи від великого пальця поглиблення у бік лінії життя. не нудним плутати їх зі складками. вони дллжни бути схожі на на надрізи від ножа. я так чув.

  indorso Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...