На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Есік
     гороскопи, магія, ворожіння

  Який камінь потрібно носити Тельцю для залучення любові?

  Який камінь потрібно носити Тельцю для залучення любові? Телець який камінь повинен носити для залучення любові?

  *

  Телець (21 квітня – 20 травня)

  Камені тельця, такі камені як Агат, Бірюза, Авантюрин, Яшма, Амазонит, Смарагд, Лазурит, Онікс, Алмаз, Місячний камінь Сапфір.

  Камені для залучення любові для Тельців в якості талісманів і амулетів вважаються найбільш підходящі такі як Смарагд, Бірюза, Аквамарин і Сапфір.

  Особливо такі камені як Смарагд і Бірюза найбільш ефективні і сильні для кожної із трьох декад сузір’я Тельця.

  Смарагд притягує Тельцям енергію любові і дружби, успіх у фінансових справах і придбання матеріального достатку, заряджає оптимізмом, наділяє мудрістю і оберігає від помилок і поганих вчинків, що робить Тельців привабливими, красивими і привабливими.

  Бірюза – це камінь любові, радості, молодості і щастя. Бірюза притягує любов і допомагає власникові каменю самому йти на зустріч своїй любові вірним шляхом, а зустрівши любов – підсилює її і оберігає. Робить сім’ю щасливою, подружжя довгим, зберігає вірність і відданість у коханні.

  Смарагд

  Бірюза

  Сапфір

  Inferi Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Тельцю для залучення любові потрібно носити сапфір або бірюзу. Найсильнішою вважається блакитна бірюза для залучення любові.

  Існує легенда, яка розповідає, що одна дівчина зашила маленький камінчик бірюзи у свій одяг, щоб завоювати серце коханої і їй це вдалося зробити, як свідчить легенда. Блакитна бірюза здатна зміцнити сім’ю і вирішити серцеві проблеми, але вона так само може служити і залученням до Тельцю фінансового успіху і фінансового благополуччя.

  Sorrow_J Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...