На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Orianka
     сім'я і дім

  Коли потрібно народжувати дітей: змолоду чи пізніше?

  У мене тут 2 відповіді. Життєвий і правильний.

  1. Народжувати потрібно тоді, коли можеш народити. Нині молодь кволеньких пішла, тому потрібно ловити кожен шанс. Тому що діти, особливо для жінки, це велика віддушина в старшому віці. Діти виросли, від чоловіка (якщо він ще й є) вже толку немає, залишаються онуки – є куди докласти свою любов і мудрість.
  2. За біологічним годинником – народжувати потрібно під час кабана, це приблизно 32 роки і трохи більше. Точно зараз вже не скажу – не пам’ятаю просто. До цього віку основні досягнення вже зроблені (будинок, робота, цілі намічені), людина вже склався, як особистість, нагулявся і визначився, і голова дозріла для нормального і правильного виховання дитини.

  А тепер свій приклад – народила в 22 і 24, ростили самі, залишити дітей ні на кого, просто в гості сходити – і то ніяк. Важко було. І займатися дітьми особливо ніколи було, десь ми їм і нашкодили, звичайно, незрілістю своєї. І мені цього кількості дітей вистачало.

  А ось приблизно в 32 захотілося ще дитину. Прямо, ось захотілося і все. Як нерозтрачене материнство. І мої знайомі, пам’ятається, теж цим же страждали. Це ми потім вже дізналися, що вік прийшов. Біологічний годинник подзвонили. Але ми вже народили і план виконали.

  lorarr78 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У 20 років дівчина ще навчається у вузі, якщо вона народить, то закінчити навчання буде під питанням. І потім чим годувати дитя, я ось в 20-23 роки, поки вчилася, мені самій толком їсти не було чого, кількою і картоплею перебивалася! А якщо ще й заміж вийти не виходить або завагітніти не виходить кілька років? Що ж тоді матір’ю-одиначкою стати? І до того ж дівчата 28- 30 літні більш відповідально ставляться до свого здоров’я і до сексу, стежать за ним, ретельніше вибирають партнерів, що запобіжить мати у них приховані інфекції які можуть вплинути на здоров’я дитини. Та й "матусі" молодий в 20-25 років ще захочеться гуляти, я не кажу про всіх, але може бути цілком. Дівчина в 30 років гуляти не стане, у неї вже розставлені пріоритети і вона вже нагулялася. І потім, скільки розлучень буває від шлюбів, укладених в 20-22 річному віці і матуся стає матір’ю одиначкою, що знаходиться в активному пошуку чоловіка.

  Alusik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я вважаю, що в будь-якому віці можна народити дитину. Хтось це зробить в 18 років, а хтось і в 35. Нічого в цьому такого немає. Невідомо коли ж Ви встретіті свою другу половинку. А якщо вона вже є, то не затягуєте з цією справою!

  Багато хто вважає, що потрібно встати на ноги, купити квартиру, машину …. а потім і про дітей думати! Я так не вважаю! Мені здається, що дитина буде стимулом у досягненні намічених цілей.

  Моя думка, що в сім’ї має бути троє дітей. Першого потрібно рожіть до 25 років, другий до 30 років, а третій (собі на старість) до 35 років. І вийде у Вас щаслива багатодітна сім’я!

  genela Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Погоджуся з попереднім відповіддю, що народжувати потрібно коли знайдеш коханої людини. Але, на жаль, не завжди так буває, що сім’ї складаються. У мене знайома, їй вже 35 років, у неї не вийшло знайти таку людину і вона вирішила ростити дитину одна. А що робити, роки йдуть? Ось народила, дитині вже 4 роки, сама добре заробляє. Довелося, правда, дитя рано в садочок віддати (в 1,5 року). Дитинка дуже розвинений, розумний, здоровий. Хоче другого. Я їй захоплююся! Я б так не змогла.

  Моя думка, що занадто рано теж не дуже добре народжувати. Хоча можу навести приклад. Подруга народила в 17 років. Довелося перевестися на заочне навчання. І вчилася і дитини виховувала. Отримала диплом, знайшла хорошу роботу, купили з чоловіком квартиру, машину. Скоро дитинку в школу вже поведуть. Все у них добре.

  Оптимальний вік народження дитини, на мою думку від 20 – 35. Головне, щоб дитина росла в достатку і його оточували люблячі батьки. А то деякі по народять по 5 дітей, а потім плачуться, що грошей немає на їжу, одяг та ін. І діти ходять як бомжі. Не кажучи вже про брак іграшок. Шкода їх …. Так навіщо ж ви стільки народжуєте ?! У наш час дуже дорого дитини утримувати, на одну одяг скільки грошей треба ….

  Так що треба думати, не тільки в якому віці народжувати, але й про можливість утримання.

  Kaplia Dojdia Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Здравствуйте, я думаю, що дітей потрібно народжувати років так в 20 – 25, далі – пізно (винятком є ​​забезпечені верстви населення – їм ніколи не пізно!). Що може дати батько дитині, якщо йому (батьку 45 – 50), а дитині – 11 років? Багато хто відповість, що всі, але в більшості випадків це не так. Вік не той, та й здоров’я не дозволяє, а чадо росте, розвивається, йому потрібно спілкування, увага і турбота. А тато чи мама втомилися, спокою хочуть і тиші, їм самим в такому віці догляд потрібен. І що вийде з цієї дитини? Малолітній злочинець, або, куди гірше, наркоман. А потім Захід говорить, що Росія деградує. Російський народ вимирає, тому що малограмотний. Демографічна політика страждає – з крайності в крайність – стабільності ніякої! До влади дорвалися, а що з нею робити не знають. PS: приклад з життя, до речі. Тепер цей батько лікті кусає.

  Sco Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Коли народжувати дітей, кожна сім’я вирішує для себе індивідуально. Найголовніше не спізнитися. Все таки все потрібно робити в свій час. У мене є дуже хороша знайома, яка заради матеріального благополуччя постійно відкладала народження дитини, а коли отямилася було вже 45, начебто вже й не треба. І сили не ті і бажання пропало. Хоча, напевно, ніколи й не було.

  ariadnaya Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Народжувати потрібно коли організм готовий (вже точно не в 14 років), ну і коли знаєш, що зможеш його виховати, а не кинути.

  А от уже після теж можна і після 40 (а якщо це останній шанс у жінки? Якщо у неї не виходило до цього, бувають такі теж), у мене є такі знайомі які народжували після 40 і цілком нормальні дітки у них.

  Permanent Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Із збільшенням віку матері в яйцеклітинах накопичуються генні порушення. Як доказательство- статистика народження дітей з синдромом Дауна у молодих мам і старородящими.

  Дуже важко тільки перші 2-3 роки, потім дитина набуває самостійність, так що вважаю, що чим раніше, тим краще.

  Apelsinka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Народжувати потрібно тоді коли ви знайдете тієї людини з яким захочете мати спільних дітей.

  Якщо це відбудеться, то ті 9ть місяців які для одних здаються (викресленими з життя), для пролетять на одному диханні, і не важливо скільки вам буде 20 чи 40 років.

  Vryzhakov Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я думаю, що дітей потрібно народжувати після 20 років. У цей в реям організм вже сформувався для народження дітей і в той же час ще молодий, швидко відновитися після пологів.

  anushka12 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...