На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Fine Rabbit
     будівництво та ремонт

  Регульована підлога. Чи варто робити регульований пол? Відгуки?

  Чи варто робити регульований пол? Що треба знати, щоб робити, замовляти регульована підлога ? Є досвід використання ? Які відгуки про використання регульованої підлоги ?

  Якщо ви живете в своєму будинку, наприклад, таунхаусі, то однозначно варто. Регульована підлога дуже легкий, його витримують навіть ті перекриття, які вам здав в експлуатацію економний забудовник.

  Ставиться “по сухому”, бруду і рідоти як при бетонному стягуванні, від нього не буде. Регульована підлога – це відмінний варіант для вирівнювання висоти. У наших “шпаківнях” перепади такі, коли ми наприклад, встановлювали тепла підлога, просто за голову хапалися.

  Його за день можна встановити в одній кімнаті спокійно. Чекати висихання стяжок не треба. Досвід використання тільки для теплої підлоги – у мене особисто електричний варіант, у друзів в будинку – гаряча вода проходить по гофре саме завдяки регульованому підлозі, зате не платять за повну комуналку по теплу.

  Також у вас утворюється повітряна подушка, яка дає потрібну тепло і звукоізоляцію.

  Потрібно розуміти, що конструкція все одно навісна, на каблуках на ній не походиш – самої набридне цей “бум-бум”. Також потрібно бути готовим, що з часом він почне скрипіти, і що при митті підлог водою захоплюватися не варто.

  Sugrobova2233 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...