На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • nevestavetra
     авто і мото

  Скільки можна випити вчора і ввечері що б не позбудеться прав?

  Тест на алкоголь. Прилад в який треба дути. Залежить від маси тіла і від обміну речовин. Вобщем поняття відносне. 1. Не пити вобще або хоча б поголитися. 2. Вміти розмовляти і виглядати відповідно. 3. Не нахабніти, навіть якщо не пив. “” “Субота-встав з 6 ранку, вобще ні чого не їв, думав швидко, помилився черговий раз. Вчора трошки в районі 0,5 не горілку а самогону. Просто фільм сподобався, реклама, змішував з різними соками-ну типу бармена. Фільм закінчився добре в 2:00 ночі. “” 8 ранку, машина повзе на череві, перегруз. Чого то хочеться, розгортаю цукерку на кермі, бачу друзів, кидаю, зупиняють. Документи-порядок. “Пив вчора? Ні, я просто з чергування-яким ось тільки боком може состиковиватся з цим 4х денна щетина? Та все буває. Давай по швидко перевірити. Звичайно. У машині інший чол. Кажу аналогічну лабуду. Пив? Ні. Дихни (у вухо). Ти ж пив. Ні. Чи то я дивився підозріло або що те ще зіграло роль. Давай по чесному-я зараз продувають, а потім ти. Дуй. Дую-не те, повинен бути чутний “пік”. Другий раз аж слюні полетіли, все одно немає (видать в спорт школі працюють доходяги). Третій раз все таки показало всі нулі.

  Напевно, кожен автомобіліст знає свою норму алкоголю, обчислену досвідченим шляхом, прийнятого з вечора, щоб зранку ніякої алкотестер не показав наявність в рідному організмі парів алкоголю.

  У мене, особисто, це 2 пляшки середньої міцності пива. Усе. Більше ні – ні. А то вранці “вихлоп” такий буде, який і без всякого тестера відчувається.

  shelev Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...