На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • pipka
     теми для дорослих

  Теми для дорослих ..

  Будь секс на стороні, вважається зрадою, і не тільки до повії можна навідатися за порцією оргазму, але і до сусідки, колезі по роботі, випадкової знайомої. Не бачу різниці між, сексом з повією і сексом з бізнес-вумен, і то зрада й інше так само.

  Дружині по барабану, з ким чоловік перекидався в ліжку і хто була ця дама / панянка, для дружини або просто для коханої людини, інша жінка в ліжку з її чоловіком, буде вважати зрадою.

  Особисто я вважаю, що навіть віртуальне спілкування на сексуальні теми з сторонніми жінками, це теж свого роду зрада, хай не фізична, платонічна, але зрада.

  До речі, а хіба повія НЕ жінка? Жінка! А значить улюблений користувався її тілом і отримував задоволення, по простому змінював !! Повторюся, що секс на стороні, це сто відсоткова зрада! Навіть якщо замість жінки був чоловік ….

  тигреня Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Звичайно вважається. Адже зрада це порівняння і пошук чогось кращого ніж є.

  Iseo Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я знаю чоловіка, чия дружина важко хвора. Він дуже любить її і доглядає за нею як за дитиною. Поки він на роботі, за нею доглядає його родичка – вона за професією медсестра. Але як тільки він приходить додому, то всі обов’язки бере на себе.

  Це триває вже більше 5 років і він не хоче нічого чути і сподівається підняти свою дружину на ноги.

  Один раз в два тижні він відвідує одну повію (на півгодини) і він не вважає, що зраджує своїй дружині. Дружина здогадується куди він ходить, але мовчить і робить вигляд, що не знає (так він говорить), але в такі вечори вона завжди похмура.

  Хоч він і користується послугами повії вимушено, але дружині від цього не легше.

  Катрич Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дивлячись що для вас означає зрада. Якщо ви вважаєте, що секс з повією це щось інше (дівчина-то адже на роботі знаходиться), то звичайно, не варто так вважати.

  А в фізіологічному сенсі немає ніякої різниці, з ким змінюють. Чоловік може змінити із заміжньою жінкою, з незаміжньою, з повією, з чоловіком навіть. Останні два ще чреваті можливим придбанням захворювань, що передаються статевим шляхом.

  nataliy kuzina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  По перше ви не повинні погоджуватися, щоб ваш чоловік обіймав, пестив, цілував іншу жінку, відчував запах, температуру, рельєф іншої жінки, а по-друге ви повинні бути для нього єдиною, щоб він не порівнював вас ні з ким, а то хто -то може бути в якомусь аспекті краще вас, тоді інтерес до вас може знизитися.

  Ваня Знаючий Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Зрада, до того ж ще і особливо мерзенна. Мало того, що чоловік зрадив, так він ще й піддає свою половинку ризику зараження хворобами, що передаються статевим шляхом. Та й з точки зору моралі це огидно.

  nottka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Мені здається, що з повією це зрада всім принципам і засадам. Це означає, що людина конкретно шукав повію, щоб розважитися.

  dekora Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Яка різниця повія або випадкова панночка? Зрада – вона і є зрада!

  alenushka-sergeevna Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...