На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • nadon2014
     юридична консультація

  Яку управу мама може знайти на дорослого сина, який п’є і її б’є?

  До дільничного треба йти, нехай “синочка” закриють доби на десять, п’ятнадцять. Та й лякати вміють дільничні пару статей озвучить, назве терміни відсидки, дивись і “виправиться” синок, немає так сяде, а якщо мовчати і терпіти, то приб’є коли небудь, алкаші в запої це страшні люди.

  Ларинка Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Вона може звернутися в поліцію із заявою. Дільничний з сином поговорить.

  Якщо така бесіда не допоможе, то їй потрібно пройти огляд в бюро судмедексперітзи (“зняти побої” в просторіччі) для встановлення ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень. Після звернутися із заявою на ім’я мирового судді про притягнення сина до кримінальної відповідальності. Позбавляти волі сина навряд чи будуть, але штраф накласти можуть або призначити виправні роботи.

  Лікування від алкогольної залежності в нинішній час проводиться або на добровільних засадах, або за рішенням суду. На жаль. Раніше існували ЛТП (лікувально-трудові профілакторії, де алкоголіки проходили примусове лікування), але з розквітом демократії їх закрили.

  Irena Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Син постійно бешкетує будинку, б’є маму, дружину, все в будинку перебиває вікна, посуд і т. П. Вже напевно раз 20 викликали поліцію приїжджали і говорили це сімейне навіть у відділення жодного разу не забирали. Мама знімала побої (дуже сильно бив і не раз!) Проходила суд. мед експертизу, так що ви думаєте навіть справа до суду не дійшла (хоча побої знімала рази два!) Так що виходить потрібно дочекатися поки він її вб’є тільки тоді будуть вживатися заходи ??????? Де ж наша поліція ???? До кого звернеться в цій ситуації я вже не знаю. Як же з ним впорається ????

  Sadistka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...