На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • ElenaT
     товари та послуги

  З мого номера знімають гроші нібито за інші номери, що робити?

  Я взяла сімку в Мегафоні зовсім недавно, а вже зняли спочатку 15 руб, тепер 25 руб. за інші мої номери, за якусь заборгованість. На мене оформляють сімки? що робити? я вже думаю, що акаунт зламали або ще що, сімку можна ж по інтернету замовити.

  А ви зробіть западло тим, хто на ваше ім’я номер оформив. Прийдіть в офіс мегафона і скажіть, що втратили всі свої сімки, крім основної і хочете відновити. Заплатіть скільки-то за сімки і оплатіть штраф. Зате всі, хто на вас наоформлял, залишаться без своїх основних номерів.

  Також, маючи сімки, можна зайти в Сервіс-Гід і подивитися, куди були дзвінки з вашого номера. Далі можете вирахувати, хто оформив на вас номер або зіграти злий жарт із тими, хто перебуває за цими номерами.

  Mladinitch Maria Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Я стикалася з такою проблемою на моїй сім-карті оператора Мегафон. Знімають у вас тому що, на вас оформлені ще якісь номери, на них є борг за послуги зв’язку. Можливо ви самі “загнали” номер в борг, а може ви купували сімку для когось, а цей хтось її увігнав у борги. Єдине що вам можна зробити- це погасити борг і заблокувати сім-карту.

  sueno Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  була така проблема, раджу зателефонувати оператору і сказати що з рахунку знімає гроші, найскоріше ви підписані на що те, оператор вам продиктує код і номер на який ви відправите смс що б зняти себе з підписки.

  Angelica Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...