На нашому сайті ви можете знайти питання і відповіді по вашій темі. Швидко, онлайн без реєстрації.
Запитуйте
Ставте питання анонімно і публічно.
Відповідайте
Відповідайте на питання інших учасників
Приєднуйтесь
Шукайте друзів і однодумців.
 • Корелла
     дозвілля і розваги

  “Знайди кота” 941 рівень (гра в Одноклассниках). Яку відповідь?

  "знайди кота" 941 рівень – відповідь до гри в Одноклассниках?

  На дев’ятсот сорок першому рівні гри "знайди кота" яка так популярна зараз в соціальній мережі "Однокласники" і на сайті запитань і відповідей "Велике питання" нам пропонують знайти чергового кота. На фотографії ми бачимо шикарний готельний номер з дорого отеляю У ньому ми бачимо ліжко з балдахінами, кілька крісел а такж трюмо з дзеркалом і поставнм столиком і стільцем. А біля цьог стільця з правого боку і сидить кіт.

  demko12 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Праворуч від тумбочки, на якій стоїть телевізор стоїть якийсь стіл, на цьому столі горить лампа, вона з абажуром, ось під цим столиком сидить великий кіт, його вушка добре видно, тому що позаду них темне сидіння стільця. Зліва від кота стілець, а праворуч ніжка цього столика, а знизу ліжко виходить, він далеко від ліжка, просто вона загороджує його тіло.

  lanoka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На даному рівні ігри знайти кота виявилося зовсім не складно. На фотографії ми бачимо цілком пристойну обстановку в кімнаті. Тут потрібно звернути увагу на що стоїть в кімнаті столик. Там трохи лівіше і нижче від нічника під столом сидить кіт. Видно чітко його мордочку і вушка.

  Emili_Medvedeva Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На даному рівні гри, на фотографії я практично відразу виявив кота, це відбулося протягом чотирьох секунд після початку його пошуку. Кот знаходиться трохи правіше і нижче центру фотографії, він визирає між ліжком і дальньої тумбою, я його відзначив на фотографії.

  nemadonna Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  "знайди кота" 941 рівень (гра в Одноклассниках). Правильну відповідь.

  Кота не зовсім вже видно. але чому то його я відразу знайшов. що щось мені підказувало що кіт саме там, трохи правіше і нижче центру фотографії, визирає між ліжком і дальньої тумбою.

  ddangel Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На фотографії, що додається до завданням на 941-му рівні гри "знайди кота", Відшукати прячущегося котика вдалося на правій половині фотографії – він сидить під стільцем, який, у свою чергу, стоїть під столом, розташованим під дзеркалом.

  * Помідорка * Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Дуже гарна кімната в готелі. Тут коти рідко бувають, але все ж він тут є. Точніше не кіт, а кошеня. Він сидить під тумбочкою, яка призначається для наведення макіяжу, або туалету. Загалом, кіт біля стільця під тумбочкою.

  NEFAFARIN Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На цьому (941-м) рівні гри треба дивитися уздовж ліжка в далечінь, ліжко закінчується починається кіт, він сидить під стільцем (а сам стілець під столом) котяра не білий (ну це і природно, бо місце його "дислокації" так само затемнено).

  liana.arifulina Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  У грі "знайди кота" 941 рівень, в однокласниках, на фотографії зображена шикарна спальна кімната, на задньому плані стоїть столик, два крісла, комод з телевізором, а на передньому плані, ліжко. кіт сидить на ліжку.

  darinka Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  На 941 рівні гри "знайди кота" кіт сховався під дерев’яними столом прямо поруч зі стільцем. Завдання дуже просте і якщо дивитися уважно те кота можна виявити дуже швидко і без проблем пройти даний рівень.

  nika1009 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Мені здається, на цьому рівні на фотографії відображений красивий готельний номер.

  Тут потрібно знайти котика.

  Він сидить під дзеркальним столиком, і нахабно на нас поглядає.

  Взагалі, рівень дуже навіть легкий.

  SwetikSS Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  Гра "знайди кота" рівень 941 – де знайти кота на картинці? відповідь.

  У цьому рівні наш кіт сидить не дуже далеко від центру картинки трохи правіше і нижче.

  Кіт сидить за ліжком, половину його корпусу не видно.

  DamaPik Відповів 1 місяць тому   Коментувати

  під столом, над яким важить дзеркало перевірено.

  daizy11 Відповів 1 місяць тому   Коментувати

Відповісти


© 2014-2017 - funbook.com.ua
Индекс цитирования
...